وبلاگ

خرید روسری ترکمن قواره بزرگ اصل

خرید روسری ترکمن قواره بزرگ اصل

با گذشت سالیان دراز از قدمت این روسری‌های قواره بزرگ هنوز هم تمام خانم های ترکمن برای استفاده در مجالس مختلف و شاد از این روسری ها استفاده می کنند. این سرپوش در میان انواع روسری‌ها به دلیل قواره بزرگ خود حجاب بهتری دارد و پوشش خوبی را برای یک خانم به ارمغان می آورد.

روسری ترکمن در قواره بزرگ تولید می شود و نوع پشمی اصل آن بسیار زیبا می باشد به نحوی که بسیاری از بانوان این پوشش را می پسندند.
روسری ترکمن از انواع مدل های قدیمی پوشش در ایران هستند که توسط مردم ترکمن تهیه و تولید می شود. در گذشته بافت و نقش و نگار این روسری ها تماما با دست و رنگ های طبیعی انجام می شد اما با مرور زمان و پیشرفت در تکنولوژی دستگا های صنعتی جای دستان زحمت کش زنان و مردان ترکمن را در تولید گرفتند.
این مدل روسری ها بسیار پر طرفدار هستند، زنان ترکمن به دلیل این که از چادر رنگی استفاده نمی کنند سعی می کنند برای حفظ حجاب خود از پیراهن های بسیار بلند و روسری های ترکمنی استفاده کنند تا هم راحت به کارهای خود بپردازند و هم حجاب خوبی را داشته باشند.

روسری ترکمنی قواره بزرگ

روسری ترکمنی قواره بزرگ

روسری های ترکمن انواع گوناگونی را دارند و در رنگ‌های مختلفی تهیه می شوند و تمام بانوان ترکمن در انواع مجالس مهم مانند عروسی و جشن های نوروز این روسری ها را به سر می کنند و اصالت خود را این چنین نشان می دهند.

خرید روسری های ترکمن اصل

خرید روسری، در برخی از نقاط ایران تولید می شود و خیلی از خانم های ایرانی دوست دارند تا مانند ترکمن‌ها این روسری را داشته باشند.

سایز و قواره روسری ترکمنی

روسری های اصل ترکمن دارای قواره ای بسیار بزرگ هستند و چهار گوش می باشند، تمام گوشه های این روسری ها با ریشه های بلندی تزئین شده است و زیبایی این پوشش را چند برابر نشان می دهد.
برای خرید انواع روسری های ترکمن اصل می توان از طریق سایت روسری کریانس، آن را تهیه نمایید و با پست برای شما ارسال خواهد شد.

قدمت روسری ترکمن

روسری های ترکمن یکی از بهترین و اصیل ترین روسری هایی هستند که از قدیم در ایران به روش های سنتی تولید می شدند، این روسری های زیبا نه تنها بیان گر ذوق و سلیقه استادان چیره دست است بلکه نشان دهند فرهنگ و تمدن ایران زمین در گذشته های دور نیز هست.

شال ترکمنی در دسته روسری های اصیل و سنتی ایرانی قرار می گیرند و می توان نمونه های بسیار زیبایی از این سرپوش را در برخی از فروشگاه ها مشاهده نمود.
روسری‌های ترکمن در خیلی از مراسم و جشن های عروسی در مناطق ترکمن نشین ایران مورد استفاده قرار می گیرند و حتی رنگ زمینه سفید آن را با گل های شاد و قرمز رنگ برای عروس خانم تهیه می کنند و این امر جزء رسوم آنها محسوب می شود.

قدمت روسری ترکمن

قدمت روسری ترکمن

خرید اینترنتی روسری های ترکمن سبب شده تا مشترسان بتوانند به راحتی محصول خود را سفارش دهند و از تهیه نوع اصیل این روسری بهرمند گردند.

روسری های قواره بزرگ ترکمن پوشش خوبی را برای بانوان به وجود می آورند برای همین استفاده از آنها در بین دیگر زنان ایرانی صورت می پذیرد.

روسری های ترکمن اصل چگونه طرح هایی هستند؟

جنس روسری های ترکمن اصل چه جنسی می باشد؟
اغلب در سایز بزرگ به همراه ریشه های دور دوزی شده می باشند این روسری های سایز بزرگ از جنس پشمی می باشند و در بازار به صورت عمده توسط مغازه داران خریداری می شود.

روسری ترکمن اصل در قواره بزرگ (148 سانتی‌متر) طراحی می شوند که در ابتدا بیشتر توسط زنان مناطق‌ترکمن نشین خریداری می شدند اما هم اکنون از سراسر ایران طرفداران خود را پیدا کرده‌اند.

روسری ترکمن از سالیان بسیار دور در نقش و نگارهای قدیمی در ایران توسط مردم مناطق ترک تهیه می شدند که امروزه با پیشرفت تکنولوژِی، این روسری ها توسط دستگاه‌های صنعتی و در کارخانه ها ساخته می شوند.

روسری ترکمنی قواره بزرگ

روسری ترکمنی قواره بزرگ

روسری ترکمن با داشتن، طرح های زیبا و دلفریب بانوان زیادی را در سراسر ایران مجذوب خود کرده است. برای فروش بهتر و آسان تر این روسری، در برخی از شهرها نمایندگی هایی به دین منظور دایر شده است. نمایندگی روسری ترکمن اصل، دسترسی آسان تر و ضمانت این جنس را بر عهده می گیرد و در حقیقت خیال مشتری را از بابت محصول راحت می کند. روسری های ترکمن اصل دوام زیادی دارند و با گذشت سالیان متمادی همچنان نو و زیبا به نظر می رسند.
روسری های سنتی ترکمن، از روسری های اصیل ایرانی می باشند که حاصل تولید کنندگان داخلی و نقش آفرینی آنان بوده و دارای طرح و نقش های شگفت آوری است که نمایندگی هایی در سراسر ایران دارد.
نام روسری ترکمن، همواره روسری هایی بزرگ با طرح های گل دار و زیبا را برای ما مجسم می کند که نمودی از نقش آفرینی ایرانیان و هنرمندی آنان است. این روسری ها خاص مناطق شمال کشور است که به خاطر زیبایی وصف نشدنی به تمام مناطق ایران رسیده و علاقه مندان فراوانی دارد.

روسری سنتی ترکمن از روسری های زیبا و اصیل ایرانی است که بانوان ایرانی علاقه فراوانی به این روسری دارند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.