کمیاب، چون شما لایق زیباترین‌ها هستید

درباره کریانس

کریانس، فروشگاه اینترنتی است که، با ارائه تنوع بی‌نظیری از روسری ترکمنی شروع به کار نمود؛ این فروشگاه با در اختیار داشتن سهم بالایی از بازار عرضه اینترنتی، این نوع از روسری در ایران و تنوع بیش از 500 نوع مدل مختلف، تلاش می نماید که، با حفظ جایگاه بی‌طرفانه مشتریان را در فرایند خرید راهنمایی نماید که خریدی آسان و لذت‌بخش تجربه نمایند.

95221
تعداد فروش
3567
محصولات ارائه شده
5
اعضای تیم پشتیبانی
12
فروشگاه های طرف قرارداد

ما خرید شما را آسان می کنیم

کریانس همواره تلاش می‌کند با افزودن تعداد مدل‌های جدید، سایت را به روز نگه دارد و در کنار به روز بودن، با ارائه توضیحات دقیق و جزئی حس خوش خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

راحت بیان می کنیم!

در مهر ماه سال 95 قصد راه اندازی فروشگاه صنایع دستی کریانس را داشتیم که به دلیل عدم توانایی در رسیدگی و نبود زیرساخت اصولی برای طراحی سایت و ارسال کالا به سال های آتی موکول شد.

عدم وجود فروشگاه تخصصی در این زمینه دلیل دیگری بود که کریانس، جهت ارائه ی خدمت به شما کار خود را 3 سال بعد یعنی در خرداد ماه سال 98 با فراهم نمودن ارتباطات و تماس با کلکسیون داران و طراحان هنری فعالیت خود را آغاز نمود.

کریانس تلاش می کند که با ارائه ی خدمات مناسب به شما، حس خوش خرید و زیبایی را برای شما فراهم نماید.

کریانس کیست؟

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد!
تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضای زیبا، خدمتی متفاوت و خرید از بزرگترین نمایشگاه های لوکس و خلاق هستید.

کریانس دقیقا چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات یک فرهنگ و تمدن گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی محصولات را ببینید، مقایسه کنید و با نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

کریانس تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه ای برای شما باشد؛ کالاهایی که در مجموعه کریانس می‌بینید با دقت تمام انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند.

راه های ارتباط با کریانس

با کریانس در تماس باشید

اطلاعات تماس با کریانس

تلفن : 9407 519 0911
ایمیل : [email protected]

استان گلستان

بندرترکمن – خیابان ابوعمار 10 – پلاک 24