کمیاب، چون شما لایق زیباترین‌ها هستید

درباره کریانس

کریانس مرجع تخصصی صنایع دستی ترکمنی در ایران و ترکمنستان است که با ارائه روسری ترکمنی با تنوعی بی‌نظیر شروع به کار نمود.

کریانس با در اختیار داشتن سهم بالایی از بازار عرضه اینترنتی در ایران و تنوع بیش از 500 نوع مدل مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را به کار می گیرد.

کاربران و مشتریان این محصولات می‏‏‌توانند با حق انتخاب بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب صحیح محصول مورد نظر خود، وب سایت کریانس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید خود را انجام دهند.

اما علاقه‌ی بسیار ما جهت ورود به حوزه ی صنایع دستی اصیل ترکمنی باعث شد که دوباره در خرداد سال 98، با ایده‌ای جدیدتر و کامل‌تر کریانس را مجددا برای ارائه خدمت شروع کنیم.

ایده‌ای کامل تر که برای ارائه ی محصولات با تلفیق هنر مدرن و هنر قدیم ترکمنی در کنار تولید محصولات سنتی تاکید دارد.

هدف اصلی کریانس، حمایت از هنرمندان کشور و منطقه ای جهت ارائه‌ی تولیدات خود در بازارهای کشور است.

با شروع مجدد کریانس، اعضای سابق این خانواده شامل هنرمندان، طراحان و فروشندگان صنایع دستی و مد بار دیگر به خوانواده کریانس پیوستند.

259 تعداد فروش
397 محصولات ارائه شده
3 اعضای تیم پشتیبانی
5 فروشگاه های طرف قرارداد

ما خرید شما را آسان می کنیم

تمامی محصولات ارائه شده در این فروشگاه با گارانتی بی قید و شرط تا 30 روز همراه می باشد.

در صورتی که از خرید کالا منصرف شدید یا از کالای ارسال شده راضی نبودید کریانس تمامی محصولات خود را از شما عودت گرفته و مبلغ شما را باز خواهد گرداند.

برای اطلاع از شرایط بازگشت کالا و اقدام جهت انجام این فرایند به صفحات مربوطه رجوع کنید.

راحت بیان می کنیم!

در مهر ماه سال 95 قصد راه اندازی فروشگاه صنایع دستی کریانس را داشتیم که به دلیل عدم توانایی در رسیدگی و نبود زیرساخت اصولی برای طراحی سایت و ارسال کالا به سال های آتی موکول شد.

عدم وجود فروشگاه تخصصی در این زمینه دلیل دیگری بود که کریانس، جهت ارائه ی خدمت به شما کار خود را 3 سال بعد یعنی در خرداد ماه سال 98 با فراهم نمودن ارتباطات و تماس با کلکسیون داران و طراحان هنری فعالیت خود را آغاز نمود.

کریانس تلاش می کند که با ارائه ی خدمات مناسب به شما، حس خوش خرید و زیبایی را برای شما فراهم نماید.

کریانس کیست؟

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد!
تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضای زیبا، خدمتی متفاوت و خرید از بزرگترین نمایشگاه های لوکس و خلاق هستید.

کریانس دقیقا چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات یک فرهنگ و تمدن گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی محصولات را ببینید، مقایسه کنید و با نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

کریانس تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه ای برای شما باشد؛ کالاهایی که در مجموعه کریانس می‌بینید با دقت تمام انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند.

راه های ارتباط با کریانس

با کریانس در تماس باشید

اطلاعات تماس با کریانس

تلفن : 9407 519 0911
ایمیل : info@korians.com

استان گلستان

بندرترکمن – خیابان ابوعمار 10 – پلاک 7