نحوه ی خرید از سایت

همانطور که قبلا در صفحه ی آموزش مراحل خرید از کریانس به شما نشان دادیم، در اینجا نیز ویدیو خریداز سایت را قرار دادیم تا در صورت نیاز مراحل آن را مشاهده نمایید.

در صورتی که نیاز داشتید کاملا از مراحل اطلاع یابید به نحوه ی خرید از کریانس مراجعه نمایید.

روش های ارسال

روش های مختلف جهت ارسال کالای شما وجود دارد که عبارتند از:

  • پست پیشتاز ( تحویل 1 تا 3 روز کاری ): در این روش ارسال اگر سفارش خود را تا قبل از ساعت 12 هر روز ثبت کنید محصول خریداری شده روز بعد توسط کریانس جهت ارسال به اداره ی پست تحویل داده خواهد شد.
  • تیپاکس ( تحویل 1 تا 5 روز کاری ) : مشتریان تهران و شهرستان تحت پوشش این مناطق می توانند از این سرویس استفاده کنند و سفارش خود را طی 24 ساعت تا 5 روز کاری پس از تاریخ ثبت سفارش دریافت کنید.

توجه داشته باشید که دلیل تاخیر در ارسال با تیپاکس تنها برای مناطق جنوبی کشور می باشد و به دلیل مسافت بوده، سایر مناطق کشور تحویل بین 1 الی 3 روز کاری خواهد بود.

هزینه ی ارسال

پس از خرید کالا توسط مشتری، هیچ گونه هزینه ای جهت هزینه ارسال، از شما دریافت نخواهد شد و کریانس خود مسئول پرداخت تمام هزینه های ارسال کالا برای شما خواهد بود.

گارانتی محصولات

30 روز ضمانت تعویض محصولات

 

فروشگاه کریانس جهت رفاه بیشتر خریداران تمامی محصولات خود را گارانتی می نماید و در صورتی که محصول ارائه شده با محصول خریداری شما تطابق نداشته باشد، بطور کاملاً رایگان محصول را برای شما تعویض خواهد نمود.

 

_____________________________________________________________________________

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

اگر محصول خریداری شده دارای عیب ظاهری ( به هر شکلی ) باشد محصول کاملاٌ قابل بازگشت می باشد اما توجه داشته باشید که برای استفاده از این مزیت باید تا 48 ساعت پس از تحویل گرفتن محصول از مامور پست (یا تیپاکس)، پشتیبان کریانس را در جریان این امر قرار دهید.

 

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، با پشتیبانان سایت در میان گذاشته شود.

 

در صورتی که اشکال بوجود آمده از طرف همکاران ما در فروشگاه کریانس باشد، هزینه عودت وجه بر عهده کریانس خواهد بود.

 

نحوه ی تعویض و عودت کالا

 

تعویض کالای خریداری شده توسط شما تنها در صورتی خواهد بود که فروشگاه جنس مورد نظر شما را در انبار به صورت موجود داشته باشد.

 

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست های خود را اطلاع دهید:

با شماره تلفن 09115199407 تماس بگیرید.

پیام خود را در صفحه “تماس با کریانس” ارسال کنید.