3 اصل کلیدی کُریانس

01.

تضمین کیفیت

محصولات با کیفیت عالی و درجه 1

02.

بهترین قیمت

قیمت‌ نازل‌تر از فروشگاه‌های حضوری

03.

گارانتی بازگشت کالا

جنس فروخته شده، پس گرفته می‌شود!

کمیاب، چون شما لایق زیباترین‌ها ‌هستید

محصولات موجود در کُریانس همگی اصالت کامل داشته و از بالاترین کیفیت سری ساخت خریداری شده‌اند؛ ما نگرانی شما را از بابت کیفیت محصولات درک کرده و در راستای از بین بردن دغدغه و نگرانی شما تلاش کرده‌ایم که ویترین جامع کُریانس را از بهترین کالاها که با بهترین کیفیت تشکیل شده باشد تهیه نماییم تا شما نیز کالای با کیفیت را تهیه نمایید.

01. کیفیت
محصولات با کیفیت عالی و درجه 1

سعی کُریانس برآن بوده است تا محصولات خود را با بهترین قیمت برای کاربران خود عرضه کند، مجموعه کُریانس با توجه به قرارگیری در مرز شمال شرق کشور و نزدیکی به مرز ترکمنستان توانسته است برچسب قیمت محصولات خود را در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دهد که این فروشگاه را به عنوان روسری ترکمن در ایران شناخته شده است.

دلیل برتری دیگر این فروشگاه نداشتن فروش حضوری و رهایی از هزینه‌های سرسام آور اجاره مغازه می‌باشد که این هزینه به قیمت مشتری تحمیل نخواهد شد.

02. قیمت
قیمت‌ نازل‌تر از فروشگاه‌های حضوری

کلیه محصولات ارائه شده در این فروشگاه دارای گارانتی بازگشت پول پرداختی می‌باشد؛ در صورت عدم رضایت (اعم از مشکلاتی مانند زدگی، پارگی، کیفیت، مغایرت با عکس و… ) تا 7 روز می‌توانید کالا را عودت دهید و 100% وجه پرداختی را پس بگیرید.

کیفیت بالای محصولات باعث شده تا به خود اطمینان کافی داشته باشیم و تمامی هزینه‌ها اعم از حمل و نقل را تقبل نماییم؛ البته لازم به ذکر است که این بازگشت وجه در کمال احترام انجام خواهد شد.

03. گارانتی
جنس فروخته شده، پس گرفته می‌شود!

چرا قیمت‌های شما پایین‌تر است؟

سوال متداولی که خیلی از ما می پرسید این است که چرا قیمت‌های شما پایین است؟

حق همیشه با مشتری است، این هدف کـُریانس است که محصولات با بهترین قیمت به دست مشتری برسد و نگرانی از بابت قیمت نداشته باشد برای همین موضوع توانسته‌ایم به سبب نزدیکی به بازارهای مرزی محصولات را بصورت مستقیم و البته عمده خریداری کنیم و با حذف واسطه ها و اعمال حاشیه سود معقول، قیمت‌ها را در پایین ترین سطح ممکن حفظ نماییم.

قیمت پایین این مجموعه نشان از عدم کیفیت نبوده بلکه خرید با قیمت پایین‌تر می‌باشد! همان‌گونه مشتریانی که پس از خرید پی برده‌اند که رسالت اول کـُریانس کیفیت و رضایت خریدار بوده است.

چگونه اعتماد کنیم؟

کـُریانس با توجه به اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت نمی‌باشد اما در راستای دریافت آن اقدام نموده است؛ این فروشگاه دارای پروتکل امن SSL برای پرداخت آنلاین و امن در بستر سیستم شاپرک بانک مرکزی است که پرداخت آنلاین با همکاری زرین‌پال صورت می‌گیرد.

اما جهت رفع عدم وجود نماد اعتماد الکترونیک امکان پرداخت وجه درب منزل را برای علاقمندان را فراهم نمودیم تا این مورد برای شما حل شود تا با خیالی راحت اقدام به خرید نمایید.