3 کلیدی برای کریانس

01. کیفیت

محصولات موجود در کُریانس همگی اصالت کامل داشته و از بالاترین کیفیت سری ساخت خریداری شده‌اند؛ ما نگرانی شما را از بابت کیفیت محصولات درک کرده و در راستای از بین بردن دغدغه و نگرانی شما تلاش کرده‌ایم که ویترین جامع کُریانس را از بهترین کالاها که با بهترین کیفیت تشکیل شده باشد تهیه نماییم تا شما نیز کالای با کیفیت را تهیه نمایید.

02. قیمت

سعی کُریانس برآن بوده است تا محصولات خود را با بهترین قیمت برای کاربران خود عرضه کند، مجموعه کُریانس با توجه به قرارگیری در مرز شمال شرق کشور و نزدیکی به مرز ترکمنستان توانسته است برچسب قیمت محصولات خود را در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دهد که این فروشگاه را به عنوان روسری ترکمن در ایران شناخته شده است.

03. گارانتی (جنس فروخته شده، در کمال ادب و احترام پس گرفته می‌شود)

کلیه محصولات ارائه شده در این فروشگاه دارای گارانتی بازگشت پول پرداختی می‌باشد؛ در صورت عدم رضایت (اعم از مشکلاتی مانند زدگی، پارگی، کیفیت، مغایرت با عکس و… ) تا 3 روز می‌توانید کالا را عودت دهید و 100% وجه پرداختی را پس بگیرید یا به مدت 27 روز محصول را تعویض نمایید.

چرا قیمت‌های شما پایین‌تر است؟

سوال متداولی که خیلی از ما می پرسید این است که چرا قیمت‌های شما پایین است؟

حق همیشه با مشتری است، این هدف کـُریانس است که محصولات با بهترین قیمت به دست مشتری برسد و نگرانی از بابت قیمت نداشته باشد برای همین موضوع توانسته‌ایم به سبب نزدیکی به بازارهای مرزی محصولات را بصورت مستقیم و البته عمده خریداری کنیم و با حذف واسطه ها و اعمال حاشیه سود معقول، قیمت‌ها را در پایین ترین سطح ممکن حفظ نماییم.

قیمت پایین این مجموعه نشان از عدم کیفیت نبوده بلکه خرید با قیمت پایین‌تر می‌باشد! همان‌گونه مشتریانی که پس از خرید پی برده‌اند که رسالت اول کـُریانس کیفیت و رضایت خریدار بوده است.

چطور اعتماد کنیم؟

ما در فروشگاه کریانس تلاش کردیم تا بابت امنیت و آرامش خیال شما تمامی مجوزات لازم برای فروش اینترنتی را تهیه کنیم و خیال شما را برای خریدی آسان‌تر، راحت کنیم. مجموعه مجوزات دریافت شده توسط فروشگاه عبارتند از: 1. نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) 2. نماد اعتماد زرین پال 3. نماد اعتماد آیدی پی 4. نماد اعتماد آقای پرداخت 5. نماد اعتماد ساماندهی (به‌زودی)