وبلاگ

راهنمای خرید عمده روسری

خرید روسری ترکمنی ارزان مشکی

پخش شال و روسری عمده

 شاید اگر به 20 الی 40 سال قبل نگاه کنیم، به دلیل عدم وجود رقابت در میان مغازه داران و تولیدی روسری عمده دلیلی برای توجه به جزئیات ارائه محصول در یک فروشگاه شال و روسری تاثیر چندانی نداشت اما امروزه به دلیل رقابت شدید و بالا بودن تنوع و مختلف بودن سلیقه ها شرایط رقابتی در بازار ایجاد شده که باعث می شود بنکدارها و فروشندگان عمده قیمت های مناسب و رقابت تری برای فروش آنلاین خود در نظر بگیرند، برخی نکات نیز در این بین وجود دارد که باید به آن توجه کنیم؛ تلاش کردیم که برای شما آن موارد را بیان کنیم.

نکات مهم در خرید عمده روسری

 از نکات مهمی که شما باید در خرید عمده شال و خرید عمده روسری توجه کنید عبارتند از؛

 • قیمت عمده شال و روسری
 • کیفیت
 • جنس
 • پاسخگویی آنلاین (تعویض محصولات دارای مشکل)
 • بسته بندی و…

از عواملی هستند که باید به آن توجه کنید این موارد جزء نکاتی هستند که باعث بالا رفتن بازده فروش شما می شود، در ادامه نکاتی در رابطه با جنس محصولات را برای شما متذکر خواهیم شد، پس حتما در ادامه با کریانس همراه باشید.

 قیمت مناسب اصلی ترین مزیت پخش روسری عمده

 قیمت روسری عمده در هر مجموعه تولیدی با دیگر رقبا معمولاً متفاوت است و فروشنده باید دنبال مرکز پخش روسری باشد که قیمت آن مناسب تر بوده و کیفیت بهتری نسبت به سایر رقبا را ارائه نماید، هدف از این کار نیز مشخص است که مراکز تولید به دنبال فروش بیشتر و خریداران عمده (یعنی شما) دنبال شخصی با تنوع بیشتر، خدمات بهتر، ارسال مناسب‌تر هستید که با جستجوی کمتر و گاهاً خرید اینترنتی تمام نیاز شما را بدون نیاز به خروج از مغازه خودتان برطرف نماید.

خرید روسری از مراکز پخش می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که یکی از آن قیمت مناسب و عوامل دیگری که بسیار مهم است داشتن طرح‌ها و نقش‌های مختلف با قیمت ارزان می باشد. یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در خرید عمده روسری با آن مواجه می‌شویم پیدا کردن فروشندگان عمده در شهرهای مختلف می باشد که با کمک بستر آنلاین و اینترنتی؛ شما می‌توانید به سادگی خرید خود را انجام دهید، جهت تمایل به خرید آنلاین به کانال درج شده در پایین صفحه مراجعه کنید. 

کیفیت مناسب در اینترنت وجود دارد؟

همه ادعا می‌کنند که بهترین قیمت را برای شما در نظر گرفته اند اما شاید این نکته را از قلم بیاندازید که قیمت بدون توجه به کیفیت اصلا مهم نیست؛ کیفیت می‌تواند ضامن اعتبار فروشگاه شما و راهی برای تبلیغات محصولات باشد اگر وارد کسب و کار شده باشید احتمالاً اولین جمله هایی که خواهد شد این است که:

 جنس خوب روی زمین نمیمونه 

این بهترین جمله ایست که در طی سال‌های مختلف کسب و کار با آن مواجه خواهیم شد چرا که تجربه اثبات کرده که در بدترین شرایط اقتصادی نیز مغازه دارانی که قیمت مناسب را در کنار کیفیت داشته باشند همواره بر سر زبان‌ها خواهند بود و بازار بسیار پر رونق‌ای خواهند داشت.

نکات انتخاب بنکدار مناسب

  شاخص هر مغازه دار برای انتخاب تولید کننده مناسب متفاوت است مانند:

 • درصد سود بنکداران
 • قیمت مناسب روسری و شال
 • شرایط و امتیازات خرید عمده
 • کیفیت پارچه
 • تنوع قواره
 • نوع چاپ و به روز بودن طرح

نام برد و در صورتی که فروشنده عمده شرایط اعلام شده را داشته باشد نیاز مشتری خود را برطرف خواهد نمود.

خرید بی واسطه روسری عمده از تولیدکنندگان شال و روسری

 بسیاری از مغازه داران جهت خرید محصولات به عمده فروشی‌ها مراجعه می‌کنند که این روشی کاملاً درست و بسیار مورد قبول می‌باشد اما راه های مناسب تری هم برای این کار وجود دارد که می‌توانید از آنها نیز استفاده کنید که در حد اشاره به آنها نیز می‌پردازیم به طور مثال شما می‌توانید به طور مستقیم با تولیدکنندگان شال و روسری ارتباط برقرار کنید و متناسب با سلیقه خود آن ها را دریافت کنید.

 توجه داشته باشید که پیدا کردن تولید کنندگان در فضای آنلاین ممکن است مقداری سخت باشد ولی با یک روز جستجو شما می‌توانید به آن ها دست پیدا کنید.

انواع جنس در خرید عمده روسری

 مطالب بسیاری در مورد کیفیت بیان شد اما بیایید انواع جنس شال و روسری در خرید عمده را مورد توجه قرار دهیم. در هنگام خرید شما باید به جنس شال و روسری که بسیار حائز اهمیت است توجه ویژه داشته باشید و به این نکته توجه کنید که برای تابستان، پاییز، زمستان، بهار اجناس مناسب خریداری کنید که دارای پارچه مناسب باشد و فرد را متناسب با آب و هوای منطقه‌ی خود در شرایط مناسبی نگه دارد.

فروش عمده روسری نخی 

قیمت روسری و شال نخی از بهترین جنس‌ها و بسیار پرفروش می‌باشد که در میان ایرانیان فوق العاده پرفروش بوده مناسب فصل‌های بهار و تابستان است، به دلیل این که گرما را از خود عبور می‌دهند باعث خنک‌تر شدن فرد می‌شود از عوامل دیگری که باعث محبوبیت این جنس شده اتوکشی آسان، شستشوی راحت و سر نخوردن از سر فرد اشاره کرد.

شال روسری ابریشمی

 یکی از جنس های می‌باشد که به عنوان چهارفصل مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسیار مجبوب است، البته در مقابل جنس نخی قابل مقایسه نیست، دلیل آن نیز نرمی و لطیف بودن آن می‌باشد که باعث شده بسیار پر مصرف شود و از آن در خرید روسری استفاده می باشد.

شال و روسری حریر

در فصل‌های تابستان فروش فوق العاده‌ای دارند از مزیت های اصلی  پارچه حریر می توان به نازک و و سبک بودن آن اشاره کرد. از معایب آن نیز داشتن قیمت های بالاتر به نسبت روسری نخی، سرخوردن از روی سر افراد می باشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید عمده لباس ساحلی

شال و روسری ساتن

ساتن از مواردی می‌باشد که در فصل تابستان فوق العاده پرفروش می‌باشد، این اجناس از سطح براق و صاف برخوردار می‌باشند. از جمله نکاتی که باید توجه کرد این است که از این جنس بیشتر برای تهیه روسری ترکمن استفاده می‌شود تا شال، به همین خاطر است که ما در بازار بیشتر روسری ساتن می‌بینیم تا شال و نکته بعد نیز این مورد می‌باشد که قیمت این پارچه اصولا از ابریشم پایین‌تر است.

شال و روسری مناسب فصل زمستان و پاییز

 از جمله نکاتی که در خرید عمده باید به آنها توجه کنیم این است که در این فصول باید از جنس پارچه‌های استفاده کنیم که سخت‌تر باشد و اصولاً جنس پشم و نخ پیشنهاد می‌شود که دارای تار و پود طبیعی می‌باشند و همچنین این اجناس اگر دارای خاصیت کشسانی نیز باشند می‌تواند بهتر باشد تا در هنگام شستشو حالت اولیه خود را از دست ندهد و مشتری شما بتواند بارها از آن استفاده کند.

 در  رابطه با جنس پشم باید به  خدمت شما عرض کنیم که تراکم پارچه شال و روسری‌ها باید بالا باشد تا از ساییدگی جنس و روسری جلوگیری کند و دوام عمر آن را بالاتر ببرد به همین خصوص روسری پشمی به شما پیشنهاد می‌شود.

توجه به بسته بندی در فروش عمده روسری

بسته بندی جز عواملی است که هزینه بسته بندی را برای تولید کنندگان چیزی حدود ۹ درصد از مبلغ کل هر محصول را شامل می‌شود و موجب افزایش قیمت شال و روسری می شود، اما بسیار لازم برای امنیت سلامت رسیدن محصولات می‌باشد، بخش‌های متفاوتی مانند نیروی کار، تجهیزات، هزینه تهیه مواد، از جمله عواملی هستند که در هزینه بسته بندی تاثیرگذارند.

طبیعتاً عمده فروش توجه چندانی به زیبایی بسته بندی خود ندارد چراکه مستقیما به مشتری جزئی عرض نمی‌نماید و تنها به سلامت رسیدن محصولات توجه و متناسب با آن بسته بندی می‌کند که در مقابل آلودگی صدمات ناشی از حمل و نقل و انبار کردن صدمه نبیند چرا که حجم بالای مرسولات ممکن است در این موارد با مشکلات پارگی یا از این قبیل روبرو گردد و در موارد بسیاری نیز این مورد پیش آمده پس پیشنهاد می‌کنیم که حتما از فروشنده تقاضا نمایید که تا با بسته بندی مناسب محصولات شما ارسال نماید.

به طور کلی دو روش برای خرید عمده شال و روسری استفاده می شود

 1. همان روش قدیمی است که فروشندگان و مغازه دارند به مراکز پخش مراجعه کرده و محصول خود را انتخاب می کنند
 2. خرید آنلاین روسری و شال عمده

پیشنهاد جهت افزایش در فروش

علاوه بر موارد ذکر شده در  بالا که در فروش شما تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت عامل مهمتری وجود دارد و آن دکوراسیون و چینش می‌باشد که بدون تغییر ساختار کلی و فقط با جابجایی میز و دکوراسیون خود می توانید تغییر بسیار زیادی در فروش خود ایجاد نمایید حتما در انجام این کار از خانم‌ها کمک بگیرید، پرسیدن سوال از آشنایان یا حتی خریداران شما نیز می‌تواند راهگشا باشد. تلاش نمایید از نکات روانشناسی که کمک قابل توجهی می‌کند حتماً استفاده کنید، جهت آشنایی با این مطالب پیشنهاد می کنم “تاثیر ان ال پی در فروش حضوری” را در گوگل جستجو نمایید.

به عنوان خریدار وارد فروشگاه خود شوید

 فروشنده ماهری باشید به عنوان خریدار و بدون تعصب وارد بوتیک خودتان شوید، و در نظر بگیرید تحت چه شرایطی خودتان از چنین بوتیکی خرید خواهید نمود؟ 

 • چه چینشی را دوست داشتید؟
 • چه چیزی باعث می‌شد که مدت زمان بیشتری در آن فروشگاه باقی بمانید؟

همان چیزی که به شما حس خوب می‌دهد را در کار اعمال کنید؛ به طور مثال خسیس نباشید در تابستان کولر روشن کنید!

در پایان فصل و یا در زمان‌هایی که فروش کم می‌شود حراجی برگزار کنید توجه داشته باشید که انبار کردن جنس کار بسیار سختی نیست؛ بلکه فروش هنر اصلی یک فروشنده می‌باشد خواب سرمایه برای هیچ کسی مفید نخواهد بود تلاش کنید با سود کمتر طیف بیشتری از مشتریان ثابت دست پیدا نمایید.

در آخر فصل حراجی‌ها باعث می شود که اجناس انباشت نشود و بتوانید نقدینگی خود را جهت ورود به فصل‌های بعدی حفظ نمایید سعی کنید حراجی‌ برگزار کنید، کلاهبردار نباشید چرا که مشاهده شده برخی فروشندگان حراجی غیرواقعی برگزار نموده‌اند و حتی ممکن است که برنده آن حراجی نیز بوده باشند اما قطعاً در فرهنگ ایرانی این موضوع به سادگی و فورا درطی چند روز برای آن شخص آشکار خواهد شد و بار دیگر آن فرد از شما خرید نخواهد کرد.

جمع بندی

در پایان باید عنوان کنیم که اینها فقط پیشنهاداتی بود که  طی سالیان مختلف توانسته‌ایم به آن ها دست پیدا کنیم نکات بسیار زیاد و بی شماری وجود دارد و پرداختن به همه آنها ممکن نیست و از حوصله خواننده نیز خارج می باشد. در آخر از طرف تمام مجموعه کریانس از شما تشکر می‌کنیم که این مقاله را مطالعه نمودید بسیار خوشحال می شویم که نظر خود را و تجربیات از فروشندگی و حتی خرید خودتان برای ما بیان کنید تا بتوانیم در مقالات بعد به بحث و مناظره در مورد آن بپردازیم.

نمایندگی پخش اینترنتی شال و روسری

خانم بالکانی

شماره تماس: 9407-519-0911

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.