روسری

فروش عمده روسری ترکمن

فروش عمده روسری ترکمن

خرید عمده روسری ترکمن از سال های اخیر بسیار مورد توجه مشتریان واقع شده که این مساله باعث شد همکاران پخش روسری و بوتیک و مغازه داران در اقصی نقاط کشور به‌ دنبال تهیه این چارقد ها بگردند، این قوم دارای 3 نوع جنس می‌باشد که به ترتیب عبارتند از:

 1. روسری پشمی
 2. روسری ایتالیایی
 3. روسری نخی ترکمنی

در ادامه این مقاله تلاش می‌کنیم شما را با این نوع کارها آشنا نموده و در نهایت اطلاعات تماس کـُریانس را جهت تهیه این شال ترکمنی بصورت عمده اعلام نماییم.

انواع جنس های روسری ترکمن

همانطور که در بالا نیز عنوان شد پخش روسری ترکمن در 3 دسته انجام می‌شود که توضیحات مختصری در رابطه با هریک از این موارد خدمت شما عرض خواهد شد.

روسری پشمی

روسری پشمی ترکمن همانطور که از اسم آن مشخص است، از جنس پشم بوده  و در 99% مواقع دارای قواره های 148×148 می‌باشند، این روسری ساخت کشور شوروی سابق (روسیه) بوده و واردات آن در سال های قبل انجام شده و به تیراژ بالا در بین این قوم پخش شده که امروزه علاوه بر ترکمن ها در میان سایر هموطنان عزیز نیز دارای بازار خرید خوبی می‌باشد.

خرید عمده روسری پشمی ترکمن

خرید عمده روسری پشمی ترکمن

ریشه‌ روسری های پشمی

ریشه این روسری ها که در حاشیه آن می‌باشد، به صورت دستباف بوده و توسط کارخانه یا بانوان ترکمن بافته می‌شود، غالبا دارای 2 نوع ریشه هستند که این 2 نوع عبارتند از:

 1. پشمی (کاموایی)
 2. ابریشمی

در اغلب مواقع ریشه این جنس از روسری‌ها بصورت دستباف کارخانه می‌باشد و در پاره‌ای از موارد توسط بانوان بصورت دستی بافته شده است.

 

روسری ایتالیایی

روسری ایتالیایی، ابتدا در کشور ایتالیا تولید می‌شدند و به دلیل نقش و جنس خود به ایتالیایی معروف شدند، بعدها کشورهایی مانند آلمان نیز در برندهای مختلف اقدام به تولید این نوع از روسری با طرح های مشابه نمودند البته ناگفته نیز نماند که دیگر این روسری‌ها فقط در این 2 کشور تولید نمی‌شود و شرکت‌های هموطن نیز اقدام به ارائه این طرح با همان کیفیت نموده‌اند.

این روسری ها اصولا به شکل جین موجود نمی‌باشد (بجز برخی طرح های خاص) و فقط بصورت عدد آورده می‌شوند.

جنس روسری ایتالیایی

جنس ریشه این روسری ها تماما ابریشم خالص می‌باشد که این مساله باعث نرم و سبک شدن فوق العاده روسری خواهد شد، این روسری ها برای تمامی فصل‌های سال مناسب بوده و در مناطق تهران، کردستان، تبریز و اردبیل، مشهد، قوچان فوق‌العاده مورد استقبال قرار گرفته اند به نحوی که بیشترین تعداد خرید سایت کـُریانس را این مناطق پوشش داده اند.

خرید عمده روسری ایتالیایی

خرید عمده روسری ایتالیایی

ریشه روسری ایتالیایی

ریشه این چارقد ها، بر خلاف جنس پشمی فقط 1 نوع بوده و آن هم از نوع ابریشم می‌باشد.

این ریشه ها کاملا دست دوز زنان ترکمن می‌باشد (که بی تعارف می‌گم فوق العاده کار سخت و زمان‌بره) غالبا دارای 3 گره الی 5 گره می‌باشد، دلیلی که این موارد در کارخانه انجام نمی‌شود عبارت است از سبک نمودن روسری در زمان ترخیص از گمرک که مالیات کمتری شامل حال تاجران شود.

البته توجه داشته باشید در جزئی از موارد ممکن است روسری نخ کش شود و این هم جزئی از فرایند کار می‌باشد و مقداری تخفیف نسبت به خریدار ارائه خواهد شد (شاید از هر 20 تا یدونه اینجوری باشه).

قواره روسری ایتالیایی

قواره این شال ها فقط یک اندازه می‌باشد آن هم 148×148 است.

 

روسری نخی ترکمنی

برای خرید عمده روسری نخی ترکمن، شما لازم است مواردی را بدانید که این موارد متغیر می‌باشد.

روسری نخی به تعداد بالا و رنگ‌بندی موجود می‌باشد، این روسری‌ها انواع سایز (قواره)، قیمت، ریشه می‌باشد که در مدل های مختلف متفاوت خواهد بود.

قواره نخی

اندازه و قواره کارهای نخی در سایزهای مختلف به شرح زیر می‌باشد:

 1. 148×148 بازاری (146-142-145 واقعی)
 2. 135×135
 3. 120×120 بازاری (110 واقعی)

ریشه شال نخی ترکمن

اصولا به صورت ماشینی بوده و در موارد دیگر کاموایی می‌باشد که با فاصله زیاد از هم بافته می‌شود برای درک بیشتر عکس پایین را مشاهده فرمایید.

 خرید عمده روسری نخی ترکمن

خرید عمده روسری نخی ترکمن

قیمت روسری نخی

قیمت این موارد بسته به خود طرح و قواره کاملا متفاوت می‌باشد جهت دریافت لیست قیمت با پشتیبان سایت (شماره در پایین صفحه درج شده) تماس حاصل فرمایید.

خرید عمده شال و روسری ترکمن

خرید عمده شال و روسری ترکمن

حداقل تعداد در عمده روسری ترکمن

پس از تماس شما کانال تلگرام فروش عمده برای شما در تلگرام ارسال خواهد شد که پس از انتخاب شما، محصولات خریداری شده بسته بندی و برای شما ارسال خواهد شد.

تعداد خرید ها رابطه‌ای با میزان قیمت آن نخواهد داشت، حداقل خرید عمده روسری پشمی 12 مورد بوده، جنس ایتالیایی 12 مورد کمتر مورد قبول نمی‌باشد.

جنس نخی حداقل خرید 2 جین (معادل 24 عدد) می‌باشد البته قابل توجه است که نیازی نیست حتما از هر مدل 1 جین کامل خریداری شود و شما میتوانید از مدل های مختلف به تعداد کمتر خرید نمایید.

نکته: توجه داشته باشید که در خرید تعداد بالا به دلیل تخفیف زیاد هزینه ارسال کالا بر عهده خریدار خواهد شود.


خرید و فروش شال ترکمن در بازارهای ایران به روش های مختلف انجام می شود.
یکی از زیردسته‌های شال های اصل ایرانی، شال ترکمن می باشد که در شهر های مختلف ایران دارای بازار فروش عالی می باشند، این شال‌ها در کارگاه‌های تولیدی با تنوع رنگی بسیار زیبا و شیک تولید و در بازار برای فروش عرضه می‌شوند. رایج‌ترین و بهترین شیوه برای خرید این شال ها خرید آنلاین می باشد که از طریق اینترنت انجام می شود.

این روسری‌ها به دلیل پخش سریال بازی نقاب‌ها روسری ها رواج پیدا کرد و همین موضوع باعث شد بسیاری تقاضای بالای مردم و در نتیجه همکاران در سطح کشور شد، از این رو امکان جدیدی به سایت اضافه کردیم تا بدون واسطه اقدام به خرید چارقد نمایند.

منظور از این کلمه در واقع نوعی از روسری است که به صورت چهارگوش (مربع شکل) می‌باشد و بانوان برای پوشش سر خود استفاده می‌کنند که در رنگ متنوع و بسیار زیاد به واسطه طبیعت بسیار زیبای مناطقی که در آن ساکن هستند استفاده می‌شود.

مرکز خرید عمده روسری ترکمنی کریانس

مرکز خرید عمده روسری ترکمنی کریانس

قواره روسری ترکمن

این روسری‌ها به 3 دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از: روسری قواره بزرگ، روسری ترکمنی سبک پرریشه (نخی) و روسری ابریشم (ایتالیایی) که به اصطلاح سیلک گفته می شود.
برای خرید هر کدام از مدل‌های دلخواه با بخش مدیریت تماس بگیرید تا عکس مدل‌های موجود و جزئیات خرید و ارسال هماهنگ شود.

توضیحات بیشتر:

مدل پشمی: این مدل از طرح‌های کاملا قدیمی می‌باشد که برای خرید روسری اصیل ترکمن می‌باشد؛ این کارها از جنس پشم می‌باشند که غالبا در 99% موارد ریشه های ابریشمی دارند، این طرح ها به دلیل قدیمی بودن در تعداد های محدود شارژ می‌شوند و از ترکیب رنگ های فوق العاده برخوردار می‌باشند در موارد ممکن است از 1 نمونه فقط 1 عدد موجود باشد یا حتی تعداد بالا موجود باشد به همین دلیل بهتر است که برای این طرح‌ها دقت و سرعت کافی را لحاظ فرمایید.

خرید عمده روسری پشمی ترکمن

نمونه کار روسری پشمی

مدل ایتالیایی: جنس این مورد از ابریشم می‌باشد که در رده های جدیدتر نمونه‌ها می‌باشد، قدمت این مورد مانند مدل‌های پشمی نمی‌باشد اما با این‌حال از سال‌های قدیم در بین مردم این قوم رایج بوده و مورد استفاده می‌شده که در مدل‌های فوق‌العاده متنوع موجود می‌باشد.

خرید عمده روسری ترکمنی جنس ایتالیایی

خرید عمده روسری ترکمنی جنس ایتالیایی

مدل نخی: جنس نخ یا پلاستیکی به تعداد انبوه و بالا موجود می‌باشد که دارای قیمت ارزان قیمت نیز می‌باشد اما توجه فرمایید که این مورد برای فصول سرد پیشنهاد نمی‌گردد و فقط در فصل بهار و تابستان مناسب می‌باشد. نمونه این روسری در پایین آورده شده است.

خرید عمده روسری نخی

خرید عمده روسری نخی

تماس با مسئول فروش

مدیر فروش: آقای بالکانی
☎️ شماره تماس: 09115199407
? کانال تلگرام: korians_scarf@
? پیج اینستاگرام: korians_scarf@

نوشته های مرتبط

2 نظر در “فروش عمده روسری ترکمن

 1. جمال گفت:

  سلام
  شما خودتون کارخانه تولیدی روسری ترکمن هستید؟
  چجوری باید این کارخونه هارو پیدا کنم؟

  1. صنایع دستی کریانس گفت:

   سلام
   خیر کریانس فروشگاه اینترنتی روسری ترکمن هستش و کارخونه نیست
   تولیدی روسری ترکمن در ایران تقریبا وجود خارجی نداره و این روسری ها وارداتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *